درباره ما

می خوام سفارش کار بدم

کولرتان خراب است و نیاز به تعمیرکار دارید ؟ یا برق منزلتان مشکل دارد ؟ یا شایدقصد بازسازی قسمتی از ساختمانتان را دارید و تکنسین ساختمانی و تاسیساتی ، لوله کش و رنگ کار و نظافتچی نیاز دارید ؟ ممکن است جهت انجام کاری در شهری دیگر نیاز به یک آشنا داشته باشید. ممکن است بخواهید متونی را تایپ یا ترجمه کنید یا نیاز به مشاوره حقوقی ، مالی دارید ، سوال بهتر اینکه ” هرکاری که داری در اعلام کار ، اعلام کن ” همه این کارها براحتی توسط ” اعلام کار ” قابل انجام است .

نگران هزینه های انجام کار هستید ؟ نگران نباشید ، در اعلام کار هزینه انجام کار را خود شما بسته به بودجه ایی که در نظر دارید تعیین می کنید .

پس از ثبت سفارش کار و تعیین بود جه ایی که شما در نظر گرفته اید ، پیشنهادهای زیادی برای شما ارسال میشود .شما می توانید پیشنهادها را با هم مقایسه نمائید ، و در نهایت یکی از پیشنهادها را بپذیرید یا جهت دریافت پیشنهادهای بیشتر منتظر بمانید .

می خوام کار انجام بدم

آیا شما دارای مهارت فنی ، صنعتی ، حرفه ایی ، حقوقی، مالی و … هستید ؟ آیا صاحب کسب و کار حرفه ای هستید ؟ آیا جویای کارید یا در پی افزایش ظرفیت های کاری و شغلی هستید و درآمدهای خود هستید ؟

” اعلام کار برای افرادی است که می خواهند از مهارت و ظرفیت های خود برای کسب درآمد بیشتر علاوه بر شغل اصلی خود استفاده نمایند .